, , , ,

Yeni Nesil Ödeme Sistemi: Paykasa

Paykasa; onaltı  haneli tamamen bir birinden bağımsız elektronik pin kodundan oluşan bir kart sistemidir. Euro döviz kuru üzerinden işlem görür.

İnternet üzerinden güvenli ödeme yapma işlemine yarayan bu kart sayesinde, özel bilgilerinize ihtiyaç duyulmadan rahatlıkla alışveriş yapabileceksiniz. Özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen kullanıcılar için, bir numaralı çözüm yöntemi paykasa diyebiliriz. 18 yaşını doldurmuş, her birey rahatlıkla satın alabilir, evrak kayıt gerektirmeyen kolay satın alma yapılabilir.

paykasa

Paykasa Fiyatları Ve Ucuz Paykasa Satın Almak

Paykasa kart fiyatları, yukarıda belirttiğimiz gibi Euro döviz kuru üzerinden işlem görür ve değişiklik gösterebilir. Satış yapan firmaya göre kur sabitlemesi yapılabilir veya kampanyalar yönetimi ile ucuz paykasa satışı yapılabilir. Oranın çok çok altında satış yaptığını iddia eden firmalara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Ucuz paykasa satın almak isterken paranızı kaptırmayın; Her sektörde karşımıza çıkan, dolandırıcılar maalesef bu sektörde de karşımıza çıkmaktadır. Gerçek firmaların, sitelerini kopyalayarak, Google reklamı ile insanları ucuz paykasa satışı yaptığını iddia ederek kandırmaktadırlar.

Paykasa Nereden Alınır?

Türkiye de uzun zamandır ön ödemeli kart sistemi satışı yapan firmaların başında Card-tr gelmektedir. Bu firma çeşitli ön ödemeli kart satışı yaparak binlerce müşteriye ulaşmış ve yaklaşık 7 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermektedir. Satışını yaptığı paykasa kart ürününde zaman zaman kampanya yaparak, kar marjını düşürüp uygun fiyatlarda satış yapmaktadır. Firma önceliği, müşteri memnuniyetidir. 7/24 Online destek hizmeti vererek bu memnuniyeti hat safhalara taşımaya gayret eden ender rastlanan kurumsal firmalar arasında yer almaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın