, ,

SSL Sertifikalı Sitelerle Paykasa Alışverişleriniz Daha Güvenli

Paykasa almanın en kolay ve en güvenli yolu ssl setikikasına sahip Paykasa resmi yetkili satış belgesi olan Paykasabizde.com web site adresinden geçiyor.

 Bilindiği üzere paykasa kartlar, dijital ortamlarda elde edilen ve harcanan kartlardır. Eğer satın aldığınız kartın bedelini sizden habersiz harcanmasını istemiyor iseniz, birazdan aşağıda bahsedilen konulara özen göstermelisiniz. En sık karşılaşılan dolandırıcılık yöntemi, sahte yetkili temsilcilerin bilgisayarınıza erişmesi ve ceza ödemek zorunda olduğunuzu bildirmesidir. Böyle bir uygulama bulunmamaktadır.

ssl sertifika

SSL sertifikası mevcut olan bir siteye girildiğinde (site adresi http:// değil https:// ile başlıyorsa), bu site ile sizin bilgisayarınız arasındaki bağlantı şifrelenecektir. Dolayısıyla, bağlı olduğunuz ağ üzerinde hareketlerinizi izleyen kötü niyetli bir kişinin bu şifreli bağlantıyı okuması mümkün olmayacaktır, güvenle bu sitede gezmeniz mümkün olacaktır. Sitemiz 256 Bit Rapid SSL ile korunmaktadır. Sitemiz üzerinden geçen tüm bilgiler karşı tarafa şifrelenerek gönderilmekte ve 3.kişilerin ulaşamaması sağlanmaktadır.

Zamanında alışveriş yapmak ve alışveriş yaparken de gözün arkada kalmamasını sağlamak için yapılması gereken en önemli işlerden biri, alışveriş yapmadan önce sitelerin güvenlik düzeyi hakkında bilgi sahibi olmaktır. Tabi bu kendi başına zor bir iş olmakla birlikte her siteyi araştırmanın da ayrıca zaman kaybettirdiği gerçeği ile yüz yüze gelmeye neden olabilmektedir. Ancak paykasa kart ile yapacağınız alışverişlerde öncelikler güvenlik noktasında herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Bu sayede paykasa satın al alışverişlerinizde kesinlikle sıfır risk altında güvenle tamamlayabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kart sistemi sayesinde artık daha güvenli bir şekilde ödemelerinizi yapacak, Ödeme yöntemlerinde birbirinden farklı seçeneklerin sunulduğu firmamız ile ayrıcalıkların en güzellerine sahip olabileceksiniz.

Sahtekarlık amacını taşıyanların ve internet üzerinden ihtiyaç sahiplerini dolandıranların karşısında olan işletmemiz, resmi yetkili satış belgesi ile hizmetleri sunmakta olup, paykasa kart almak isteyen tüm kullanıcılara, güvenli hizmet vermek maksadı ile kurulmuş olup, çalışmalarını özverili bir şekilde ve aralıksız olarak sürdürmektedir.

Paykasa Online Satış için Canlı Destek ile Görüşün

Öncelikle firmamız garantisi altında sunulan paykasa satın al bölümünden sizin için hazırlanan kartlardan birini seçin. Kartlar bütçelere göre ayrı bakiyeler ile hazırlanmıştır. Bütçeniz oranında bir paykasa kart seçimini yapabilirsiniz. Yapacağınız ödeme işlemleri için firmamız garantisinde tüm güvenlik sistemleri hazır vaziyette şekillenmiştir.

Online alımlar için paykasa kart en çok tercih edilen yöntemlerden biri. Sanal rakamlardan oluşan sistem 16 rakamdan ibaret. Bir kere kullanılabilen kart daha sonra gerçersiz hale geliyor. Satın alırkende kişisel bilgi bildirmeden satın alınabilen kart sitelerde kullanılırken de bilgi girişi yapılmadan kullanım imkanı sunuyor. ekstre gibi hiçbir kanıt taşımayan bu alışverişi tüm alışverişlerinizde güvenle tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Almanın En Kolay Yolu

Paykasa kart almanın en kolay yolu; Güvenli ödemeler için düzenlenen ön ödemeli kart olarak bilinen paykasa kart uygulaması için yapılacak olan alımlar belirli sitelerden tamamlanmalıdır. Her türlü alışverişte güvenlik şartını arayanlar bu konularda da dikkatli seçimler yapmak zorundadır. Yetkili satıcılardan temin edilmesi gereken uygulamalarında uyulmamış gereken kurallar belirlenmiştir. Paykasa almanın en kolay yolu ise bu alanda hizmet veren yetkili firmaların ulaşımı sonrasında gerçekleşecektir. Özellikle bu alanda hizmet vermekte olan firmamızın özel hizmetlerinden sizlerde yararlanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın