, ,

Paypal Alternatifi Online Ödeme Sistemi Paykasa

Paypal Türkiye Pazarından Çekildi

Geçtiğimiz günlerde Türkiye ile yollarını ayırma kararı alan PayPal, artık ülkemizde faaliyet göstermiyor. BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu) ya yaptığı başvurunun reddi gerekçesiyle faaliyetlerine son veren PayPal’ın yerine hangi sanal alışveriş sistemi gelecek diye merak edenler oluyor. Bu yazımızda sizlere artık daha güvenli olan ve bir çok site ve kuruluşla anlaşmaya varan Paykasa hakkında bilgiler vereceğiz.

Paykasa, internet ortamında geçerliliği olan PayPal’ın yerine geçme konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Paykasa, sizlerin yapacağınız sanal alışverişlerde daha güvenli ve hızlı bir alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor. Paykasa kart, internet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışverişlerde bilgilerinizi korumak amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir. Kredi kartları artık tarihe karışıyor!

Online Oyunlarda Yeni Trend Paykasa

Kredi kartları yüzünden, önemli bir çok bilginizi online ticaret sitelerinde paylaşmak zorunda kalıyorsunuz. Bu da sizin bilgilerinizin 3. kişilerin eline geçme hususunda güvensizlik ortamı yaratıyor. Artık Paykasa ile bu dertleriniz ortadan kalkıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de işlevini sonlandıran PayPal nedeniyle bir çok alışveriş sitesi ve sistem çalışmalarını durdurdu. Hatta en çok online oyunlara nakit bakiye yüklemek için kullanılan PayPal, oyuncuların güvendiği ve son derece hızlı olan bir sistemdi. Bu nedenle artık oyuncular oynadıkları oyunlara daha fazla para ödeyerek daha az oyun içi nakit elde edebiliyorlar. Bu sorunun da önüne geçmek isteyen Paykasa, adımlarını bu yönde atıyor. Bundan sonra PayPal yerine Paykasa kullanılarak online oyun içi nakit yükleyebileceksiniz. Hem bu açıdan daha güvenli bir yükleme işlemi hem de daha az para harcayarak daha fazla nakite sahip olabileceksiniz. Bir çok oyun ile anlaşan Paykasa, diğer tercih edilen oyunlar ile de görüşmelerini sürdürüyor. Anlaşma yapılan oyunlar arasında Türkiye’de ve dünyada en çok tercih edilen oyun olan League of Legend gibi kaliteli oyunlar bulunuyor. Eğer sizde bu kaliteli ve güvenli imkandan yararlanmak istiyorsanız Paykasa kart satış sitemizden kolayca ulaşabilir ve temin edebilirsiniz.

Online oyun oynayan oyuncular artık TL (kontör) ile nakit yüklemekten bıktı. Bu yöntem hem daha fazla para harcamanıza sebep oluyor hem de daha az oyun içi nakite sahip olabilme dezavantajı sağlıyor. Ancak tüm bu ödeme yöntemlerini unutun ve sitemizin sizler için hizmet verdiği ucuz Paykasa fiyatlarıyla eğlenceli alışverişlerin tadını çıkarın.

Neden çok para ödeyerek daha az nakit alasınız ki? Elinizde böyle bir imkan varken neden eskimiş ve tarihe karışmak üzere olan ödeme yöntemlerini seçesiniz ki? Artık Paykasa kart satın almak düşündüğünüzden de basit. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret etmek. Bu konuda güven ile alım ve bozum işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca sitemiz tüm gerekli belgelere sahip olup SSL sertifikalarına da sahiptir. Bu konuda sizlere güvenli alışverişin bütün imkanlarını sağlayan paykasabizde, müşterilerin memnuniyetine göre hareket eden öncü firmalardan bir tanesidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın