, ,

Paykasa Sanal Kart Ödeme Sistemi İle Online Alışverişleriniz Daha Güvenli!

Online alışveriş yapmak için kredi kartı kullanmak zorunda değilsiniz. Paykasabizde.com ile online alışverişlerinizi daha güvenli yapabilirsiniz.

Artık tek bir tıkla 16 haneli sanal kart  kodunuzu girerek kullanabileceğiniz, hem hızlı hem de diğer ödeme yöntemlerine göre daha güvenilir olan Paykasa ile online alışverişlerinizi daha güvenli yapabilirsiniz.

Paykasa Sanal Kart Nasıl Alınır?

Paykasa satın almak da kullanımı kadar kolay ve hızlı bir ödeme sistemidir. Paykasa satışı sitemiz bu konuda sizlere gereken hizmeti online destek hattından ya da telefondan veriyor. Bir kere kullanılan Paykasa sanal kart alımı nasıl yapılır; belirlediğiniz limite göre yatıracağınız tutar ile hazırlanıyor. Bunu yapmak için istediğiniz tutarı bildirmeniz ve ödemeyi yatırmanız yeterli. Ödemelerinizi Havale ve EFT ile banka hesap numaralarımıza yapabiliyorsunuz.

Paykasa Sanal Kart İçin Kişisel Bilgi Alınır mı?

Paykasa sanal kartı almanız halinde sizden hiçbir kişisel bilginiz ve banka bilgi istenmez. Sadece 16 haneli pin kodu olan kişiye özel bir karttır.

Paykasa Sanal Kart Nerelerde Kullanılır?

Paykasa sanal kart, online oyun oynanan sitelerde, online oyun satışı olan sitelerde ve internet üzerinde online alışveriş sitelerinde kullanılabilir. Paykasayı kullanmak istediğiniz sitelere girerek Paykasa ödemesini seçip ve 16 haneli pin kodunu girerek kolayca güvenle ödeme yapabilirsiniz.

Paykasa Sanal Kartını Kimler Alabilir?

Paykasa sanal kartına; herkes sahip olabilir. Ancak 18 yaş altı için ebeveyn izni gerekli olacaktır. Ancak güvenli olmayan ve bilmediğiniz Web sitelerine itibar etmemeniz önem taşımaktadır.

Paykasa Sanal Kart Nasıl Bozdurulur?

Paykasa sanal kart satın aldıktan sonra istediğiniz zaman düşük komisyonda karşılığında bozdurma işlemini yapılır ve hesabınıza paranızın 15 dakika içinde aktarılması gerçekleşir.

Paykasa satın almak istemeniz halinde; http://www.paykazabizde.com/ adresimizden ve 0532 440 63 68 telefonumuzdan bize ulaşabilir ve güvenli olarak Paykasa sanal kart satın alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın