, , , ,

Paykasa Ödeme Kolaylığı Sağlıyor

Çağınızda insanlar artık hem daha hızlı hem de daha ekonomik alışveriş için kapıda teslim ile zamandan tasarruf etmek için de internetten satın alıma yoğunlaşmaktadır. Ödemeleri kredi kartı veya banka kartları ile yapmanın ne kadar güvenli olduğu çok tartışılır bir konumdadır. Çünkü her geçen gün hackerler tarafından, internet üzerinden yapılan ödemeler esnasında bilgiler kopyalanarak dolandırıcılık mağduru olanların sayısı artış göstermektedir. Bu da insanların içinde internet alış verişlerinin güvensiz olduğu duygusunun uyanmasına neden olmaktadır.

paykasa

Alışverilerde güvensiz ödeme yapma hissine son vermek adına üretilerek bir çok Avrupa ülkesinde kullanıma sunulan paykasa on ödemeli sanal kart ile güvenli alış veri yapmak mümkün olmaktadır. Paykasa kartları hem kullanım aşamasında hem de kartı satın alma aşamasında kişisel bilgilerinizi paylaşma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Dünya üzerinde bir çok ülke tarafından kullanıma açılmasından sonra artık Türkiye’de de kullanıma açılan paykasa kartlar ile ödeme seçenekleri arasında ön ödemeli kartlar seçeneği bulunan her site içerisinde güvenle kullanılabilmektedir. Kendinize özel bilgilerinizi paylaşmadığınızı için hacklenme riskiniz olmadan ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanına sahip olduğunuz paykasa kartlara sahip olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey, güvenli paykasa kart satış sitesi olan paykasabizde.com sitesini ziyaret ederek kullanmak istediğiniz bakiye tutarındaki kartı satın almak olacaktır.

Paykasa kartları nasıl kullanabilirim diye soracak olursanız, kullanım sırasında tek yapmanız gereken şey karta ait olan pin kodunu ilgili alana yazarak ödeme yap seçeneğini seçmek olacaktır. Online ödemelerde kolaylık ve güven altında ödeme seçeneğini siz değerli müşterilerine sunan paykasa kartlara sahip olarak güvenli ödeme yapmak için sizleri de paykasabizde.com sitesine davet ediyoruz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın