, ,

Paykasa Nedir

Bizce İnternet çağının en ulaşılabilirlik dönemindeyiz. Dünyanın neresinde olursanız olsun paranızın her sitede geçtiği zamanlardayız. Paykasa sadece online alışveriş sitelerinde geçen para birimidir. Paykasa tamamen rakamdan oluşan karttır. Elde tutulan bir kart birimi değildir. Paykasa sadece havale yöntemiyle satın alabilirsiniz kredi kartınızla, kontür hesabınızla veya paypal hesabınızla satın alamazsınız.

Loya Kart Türkiyenin birçok bankasıyla anlaşmalı olduğu için ATM den hesap numaralarımıza kolaylıkla para yatırabilirsiniz. Hafta sonları EFT hesapları bankalar tarafından çalışmadığı için sadece havale yolluyla anında alabilirsiniz. Telefon hattımızdan isterseniz canlı destek hattımızdan detaylı bilgileri alabilirsiniz.  Paykasa kartın kesinlikle geri iadesi yoktur çünkü size verilen kartın bilgilerini kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir.

Paykasa tek kullanımlık bir karttır eskiden kullanılan köntür kartları gibi tek sefer kullandıktan sonra içerisinde bakiye biter ve yeniden aynı işlemleri yapmak zorunda kalırsınız. Paykasa kartı kesinlikle borç usulü alamazsınız sistem otomatik olarak paranızı hesapta gördükten sonra kodlar sizin tarafınıza gözükür. Verilen paykasa kartları müşteri temsilcileri tarafından görünmemektedir ve asıl özelliği ise paykasa kim tarafından ne zaman kullanıldığı gözükmemesidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın