, , , ,

Paykasa Neden Online?

Ödeme sistemleri içerisinde genelllikle online işlemler revaçtadır. Paykasa da ön ödemeli bir kart olduğu için online işlemler içerisinde yer alır. Bununla birlikte ödemeler internet üzerinde yapılır. Sanal ortamda ödemelerini paykasa ile gerçekleştirebilirsiniz. Online paykasa satış temsilcileri paykasa almanız konusunda sizlere severek yardımcı olacaktırlar. Ayrıca siz paykasa ile ödeme yapacağınız siteyi bildirirseniz sizlerin paykasayı nasıl kullanacağına dair bilgiler verebilirler.

Paykasa bozdurma hizmetimiz sizlerin isteği üzerine başlatıldı. Bildiğiniz üzere şirketimiz paykasa bozdurma hizmeti vermekteydi. Fakat şuan sizlerin isteği üzerine kendi bünyesinde paykasa  bozdurma hizmetini de aktif hale getirmiştir. Bizim için önemli olan sizlerin talebidir. Güvenli ve yüksek kur veren site bulmak çok zordur. Bizler yüksek kur farkıyla güvenli olarak Paykasa bozdurma işlemleri gerçekleştiriyor. Bu yüzden sizler bizim firmamız üzerinden istediğiniz zaman Paykasa bozdurabilirsiniz.

paykasa

Paykasa bozdurma işlemi paykasa bozdurma işlemine biraz benzerlik göstermekte. Paykasa bozdururken Paykasa bilgileriniz arasında Paykasa kodu, Paykasa cvv kodu ve Paykasa son kullanma tarihi olması gerekir. Bu bilgiler olmadan işleminizin gerçekleşemeyeceğini bildirmek isteriz. Sizin kart güvenliğiniz açısından cvv kodu oluşturulmuş ve kredi kartı gibi son kullanma tarihi bulunmakta. Bu bilgiler ile Paykasa alışverişinizi zaten tamamlıyorsunuz ama bozdurma işleminiz de de aynı prosedürün uygulanacağını unutmayın.

Paykasa bilgileriniz dahilinde havale alacağınız banka hesap bilgilerinizi müşteri temsilcimize iletmenizi rica edeceğiz. Bu bilgiler le işleminizi başlatmış olacaksınız. Müşteri temsilcimiz Paykasa bozdurma işleminizi başlatmış ve işleminizi 10 dakika içinde gerçekleştirip belirttiğiniz banka hesabınıza havalenizi yapmış olacaktır. Paykasa bozdurma hakkında bilgilendirmemiz bu kadardı. Eğer farklı konularda sorular sormak isterseniz müşteri temsilcimiz 7/24 sizlere destek vermeye hazır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın