, , , ,

Paykasa Kullanımı

Paykasa Kullanımı: Paykasa kodunuz elinize ulaştıktan sonra bu kodu kesinlikle kimseyle paylaşmayın. Çünkü bu kod tek kullanımlıktır ve ikinci sefer kullanma şansınız yoktur. Paykasa, astropay gibi içindeki bakiyeyi kullanabileceğiniz bir ödeme sistemi değildir. Bir kerede bütün paykasa bakiyesini kullanırsınız.

Alışveriş yapmak istediğiniz siteden ürününüzü seçtikten sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Burada ödeme yöntemleri arasında paykasa kartı seçmelisiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra paykasa kodunuzu karşınıza çıkan kutucuğa girdikten sonra ödeme yap butonuna tıklayarak, ödeme işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

paykasa

Müşterilerimiz sitemizdeki bilgilerle neredeyse online ödeme sistemleri hakkında bütün bilgiye sahip. Tabi ki bunların arasında paykasa satın alma ve bozdurma var. Sevgili müşterilerimiz paykasa satın aldınız fakat nasıl kullanacağınız hakkında bilgi sahibi değilseniz bu makaleyi dikkatli okuyun.

Paypalın Türkiye’den Çekilmesi Paykasayı Etkiler mi ?

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde BDDK paypala lisans vermediği için paypal Türkiye pazarından çekilmek zorunda kalmıştı. Paypalın Türkiye pazarından çekilmesiyle beraber ödeme sistemleri çok büyük bir değişikliğe uğrayacak. Çünkü Milyonlarca site paypal ödeme sistemini kullanıyordu. Sevimsiz olan bu olay Türkiye’de geniş yankı uyandıracağa benziyor. Paypal Türkiye’ye kapılarını kapatınca Paykasa bundan etkilenecek mi gibi sorular aldık. İçiniz rahat olsun paykasa bu konuda etkilenmeyecek. Çünkü paykasa ödeme sistemi ve bağlı olduğu kuruluşlar açısından paypalla farklıdır. Yani hiç bir şekilde etkilenmeyecekler. Ödeme sistemi açısından da aralarında fark vardır. Paypalın eski haline gelmesini umarak herkese iyi günler diliyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın