, ,

Paykasa Kartımı Nasıl Kullanırım?

Türkiyenin en çok güvenli ve tanınan adresinde sizin için paykasa satın al işlemleri gerçekleşmektedir. Son dönemin en popüler ödeme birimlerinden biri olan güvenli kartı kullanmadan önce isterseniz site içerisinde müşterilerin yapmış olduğu yorumlara da göz atabilir ve ardından da kararınızı bir an önce vermeye de başlayabilirsiniz. Ön ödemeli sistemi ile son derece göz dolduran paykasa kart sistemleri ile birlikte artık sizlerde alışverişlerinizi herhangi bir problem ile karşı karşıya kalmadan sorunsuzca yapmanın sevincini yaşayacaksınız. Diğer ödeme yöntemlerine oranla iki kat daha fazla güvenilirlik yönü bulunan paykasa kartlarınızı artık site üzerinden satın alabileceksiniz.

Fakat bilinmesi gereken bir diğer özellik ise kartlarınızın yalnızca tek seferli kullanımlar için geçerli olduğudur. Fakat site üzerinden tek seferlik kullanımlarınız bittiği andan itibaren yeniletme yoluna başvurabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en kısa zaman da çözmeye gelen güvenilir paykasa sanal kartlarınızı artık internet sitesi içerisinde yer alan tüm alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz. Ucuz paykasa arayan kişiler için web adresi en doğru seçenek olacaktır.

Tüm bu avantajlarına rağmen internetten alışverişten çekinen bu konuda da haklı olan çok sayıda insan var. İnternette alışveriş sırasında kişiler kart bilgilerini bilgisayara girdiklerinde, bu kart bilgilerinin başkalarının eline geçip geçmediği konusunda kararsız kalıyorlar. Bu durumun özellikle yabancı sitelerden ve küçük ölçekli sitelerden alışveriş yapıldığında daha fazla geçerli olduğunu söyleyebiliriz.

Tamamen güvenlik amacı ile kullanılan paykasa kartı, kimlik bilgilerinizi saklamaktadır. Zaten almış olduğunuz sadece pin kodu olduğu için, hiç bir şekilde kimlik bilgilerinizi kullanmanıza gerek olmayacaktır. Sanal kart kullanımlarının yurtdışı alışverişlerinde yaygın olarak kullanılmasından dolayı, gümrüğe takılmayan ürünleri bu kart ile satın alabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın