, ,

Paykasa ile Alışveriş Yapılan Siteler

Özellikle eğlence, oyun ve bir çok alışveriş sitesinin vazgeçilmez ödeme aracı haline dönüşen Paykasa ve benzeri sanal kartlar oyun siteleri üzerinden oyun oynamak isteyen, ancak para yatırma söz konusu olduğunda tereddüt yaşayanların ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Paykasanın tek kullanımlık olması ve kişiye özel tarzı ile yoğun ilgi gören bu kart ülkemizde neredeyse tüm yabancı oyun ve alışveriş siteleri tarafından ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Bu da paykasa kullanan sayısının her geçen gün artışına neden olmaktadır. Online ödeme sistemi olarak adlandırılan ucuz Paykasa ön ödemeli kart sistemi bir çok alışveriş sitelerinde geçmekte, fakat kullanıcıların tek sorunu diğer sitelerden”yüksek kur fiyat farkı” ile sanal kartları almaları İnternet’de merdiven altı şirketler veya kara borsa tabiriyle el altında satılan kartlara ve mağdur olan insanların mağduriyetlerinin sonlandırılması adına paykasabizde.com yoğun bir çalışma başlattı.

İnternet üzerinden yapılacak her şeyin öncelikle güvenli olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Kişisel olarak bilgi paylaşmak, ödeme yapmak veya farklı bir işlem yapmadan önce kişinin mutlaka firmanın gerçekliğini araştırması önemlidir. Bu tür işlemler için  önerilecek sitelerin başında Paykasabizde.com gelmektedir. Dolayısı ile birçok dolandırıcı için internet gibi sanal bir ortam en kolay çalışma platformu olarak görülüyor. İnsanların kendilerini istedikleri gibi tanıtabildikleri internette olumsuz durumlar ile karşılaşmak ve hatta dolandırılmak oldukça doğaldır. Bu nedenle paykasa gibi sanal kartlar ile işlem yapmak her zaman daha kolay ve güvenli bulunmaktadır.

Paykasa satın al işlemi sanal bir numaranın satın alınması şeklinde olduğu için kaybetme veya çalınma riski bulunmayan bir ödeme yöntemidir. Firma tarafından sizlere 16 rakamdan oluşan dijital bir kod numarası verilmektedir. Ancak bu sistemde de Paykasa satın alma yapılacak bayinin mutlaka güvenilir olması gerekmektedir. Güvenilir Paykasa kullanım alanları sadece oyun ve internet üzerinden alışveriş değil, aynı zamanda bu siteler üzerinden edinilen miktarın bayi aracılığı ile hesabınıza yansıtılması yanı bozdurma işlemidir. Bozdurma işlemi için siteniz üzerinden size verilen karttaki şifrenin paykasa destek ekibine iletilmesi yeterli olacaktır.. Çoğu firma o anki kur üzerinden işlem yaparken, paykasabizde müşteri kitlesini arttırmak amacı ile bozdurma kurunu en yüksek en uygun tutardan bozum yapmaktadır. Bir çok sanal kartta olduğu gibi tek kullanımlık olan bu kodlar bir kez kullanıldıktan sonra tekrar kullanılması artık mümkün değildir. Kartın taksitlendirme gibi bir hizmeti olmamak ile birlikte ayrıca parça parça olarak da kullanılması durumu da söz konusu değildir.18 yaş altı kişilerin bu gibi kartları kullanması uygun görülmemektedir kullanacak olsalar dahi aile bilgisi dahilinde olmalıdır.

 Paykasa nasıl kullanılır?

10, 20, 25, 50, 100, 200, 250, 500 ve enson 1000 euro şeklinde yükselen limitlere sahip olan kart, işlem yapacaınız şekilde satın alabileceğiniz bir ön ödeme kartıdır. Her kart sabit olarak 16 haneli pin koduna sahiptir. Kazıdığınızda karşınıza çıkan haneleri, ödeme yapacağınız sitenin ilgili bölümüne girerek devam tuşuna basarak işlemi sonlandırabilirsiniz. Paykasa kart kullanımının oldukça basit ve pratik olması, hem zamandan kazanma hem de ödemelerde kolaylık elde etme noktasında işinizi çok kolay bir şekilde görecektir. Hem güven içinde alışveriş yapmak hem de alışveriş sonrasında aklınızın firmada kalmamasını sağlamak adına önemle önerdiğimiz bu ödeme yöntemi, günümüz sanal dünyasında çok fazlasıyla tercih edilmektedir. Paykasa kart nasıl kullanılır diye soranlar için ayrıca sitemizden sürekli canlı destek sayfamızdan aktif bir şekilde bilgilendirmede bulunmaktayız. Bu sayede anlık kullanım gerektiren zamanlarda, herhangi bir zorluk içerisine girmenize gerek kalmadan kolay bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilir, zamanınızın size kalmasını sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay, hızlı etkili güvenli paykasa ödemelerde rahatlık ve daha fazlasına sahip olan kart, günümüzün teknoloji dünyasında fazlasıyla tercih edilen bir yöntemdir. Aklınıza soru işareti olarak takılan güvenlik sorununu kökünden çözeceksiniz. Daha fazla detay için sitemizi inceleyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın