, ,

Paykasa çok yakında satışta

PAYKASA ALIŞVERİŞ HAKKINDA BİLGİLER

Paykasa sistemi İngiltere merkezli bir sistem olup, sağladığı birçok avantaj bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere Paykasa alışveriş hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sistem internet üzerinden online olarak güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapma imkanına sahipsiniz. Her geçen gün yaşam kalitesi gelişen teknoloji ile birlikte artmakta ve buna bağlı olarak da alışveriş sistemlerinde bir takım değişiklikler olmaktadır. İnternet üzerinden alışverişlerde kredi kartlarının yerini alan Paykasa kart, gün geçtikçe daha sık kullanılır hale gelmektedir. Çoğu insan internet üzerinden yaptığı alışverişlerde tereddüt yaşar. Güvenlik tedbirleri en üst düzeyde bile olsa içimiz rahat etmez. Böyle sıkıntılar artık sona erdi. Hızlı Paykasa kart bu sıkıntılara bir nokta koymak için geliyor.

Anlaşmalı olduğu on binlerce alışveriş sitesi sayesinde kredi kartlarına oranla daha güvenli ve hızlı bir alışveriş imkanı sağlayan Paykasa kart ülkemizde de çok sık kullanılmaya başlanmıştır. Bu kartı kullananlar son derece memnun kalmışlardır. Kartın kullanımı ise oldukça basittir. Ön ödeme ile satın almış olduğunuz Paykasa kart rastgele belirlenmiş 16 haneli sanal bir koddan oluşmaktadır. Sonrasında yatırdığınız para anında kartınıza bakiye olarak eklenir ve kartınız kullanıma açılır. Bu kartınızı Paykasa logosu gördüğünüz her yerde kullanabilme imkanına sahipsiniz. Ülkemizde internet alışverişlerinde genellikle kredi kartı kullanılmaktadır. İnternet ortamının güvensizliği nedeniyle pek çok insan alışverişten vazgeçmiş ve istediği ürünleri alamamışlardır. Kredi kartının oluşturduğu güvensizlik nedeniyle paypal gibi elektronik hesaplar açılmış fakat bu sistemler de o kadar benimsenmemiştir. Ayrıca paypal geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki işlevini durdurduğunu açıkladı. Bu tür oluşan güvenlik açıklarını engellemek adına oluşturulan bu kart genellikle tek kullanımlıktır.  Bu ucuz paykasa karta sahip olmanız için sitemize girerek temin edebilirsiniz. Çok küçük ücretler karşılığında sahip olacağınız bu kartlar güvenilir bir alışveriş yapma imkanı sunacaktır. Eğer paykasa kartı satın almak isterseniz, kullanmak istediğiniz bakiyeyi seçerek karta oldukça hızlı gerçekleşen işlemlerimiz sonrasında sahip olabilirsiniz. Kart kullanıma açıldıktan sonra anlaşmalı olan herhangi bir siteye girerek hiç bir bilgi belirtmeksizin 16 haneli kod sayesinde son derece güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Kartı satın alırken çok yüksek fiyatlar belirten sitelerden uzak durmalısınız. Pek çok dolandırıcı site çok yüksek meblağlar alarak kartınızı kullanıma açabilir. Öncelikle yapmanız gereken, kartı satın alacağınız firma ile iletişime geçmelisiniz. İstediğiniz zaman firma sahipleri sizinle iletişime geçerek kart hakkında bilgi vermektedir. Canlı olarak destek alınırken siteye üye olmanız istenmektedir. Bunun nedeni, ödemenizi firmanın kontrol edebilmesi ve bilgilerinizin istenmesidir. Bu dolandırıcılığa karşı alınmış bir önlemdir.

Alışverişin kolay adresi olan sitemiz ile dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. İnternet dolandırıcılarına karşı olarak hazırlanmış bu kartı, alışveriş esnasında olmasa bile satın alırken dikkat etmeniz gerekmektedir. Sitemizde banka havalesi ve kredi kartı gibi ödeme yöntemleriyle rahatlıkla Paykasa karta sahip olabilirsiniz. Bu sanal kart, gelecekte çok daha fazla tercih edilen ödeme sistemi olacaktır.  Son zamanlarda online olarak alışverişin artması ile ödeme yöntemleri de sürekli gündeme gelmektedir. Paykasa kart bu konuda herkese büyük avantajlar sağlamaktadır. Bu kartları satın almak için, bizimle 05324406368  paykasa WhatsApp üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

Her zaman piyasanın en uygun fiyatları, düşük komisyon ve her türlü sanal kart işleminizde cazip olanaklar firmamız güvencesiyle Paykasa Kart çok yakında hizmetinizde olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın