, ,

Paykasa Bizde

PAYKASA NASIL ALINIR

Bizce 21. yüzyılın en büyük tehlikesi sanal dünyada yaşanan dolandırıcılık olaylarıdır. Bundan çekiniyor ve bu konuda problem yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Sizleri koruyacak tam da sizin istediğiniz gibi bir sanal ödeme yöntemini hizmetinize sunuyoruz. Sanal ağlarda yapacağınız alışverişlerde ödeme metodu olarak  tüketebileceğiniz fiziksel olmayan  ödeme yöntemi aracıdır.  Bize avantajları ciddi derecede fazladır. En büyük avantajı ise sitelerde yapacağınız ödemelerde kendi kart bilgilerinizi, isim ve soy isim bilginizi 3. Şahıslarla paylaşmıyor olacak ve güvende kalacaksınız. LOYA Kart destek ekibi tarafından EFT ve ya havale yaptıktan sonra tarafınıza teslim edilen 16 haneli olan bu kart sayesinde istediğiniz kadar bakiyeyi internet sitelerinde tüketebileceksiniz. Dünyada geniş kitleler tarafından tüketilen bu önödemeli kod lar şimdilerde ülkemizde de modadır. Astropay ve Paykasa sayesinde alışveriş yapmak istediğiniz sanal dükkana giriş yapıp rahatlıkla tüm işlemlerinizi halledebileceksiniz.

Önemli olan bir detayı paylaşmak istiyoruz. Şöyle ki kartınızın içerisine tanımlanmış bakiyeler başka şahısların ellerine geçerse tüketilebilir. Fakat sadece limitlendirdiğiniz kadar alışveriş yapılabilir olması cebinizden herhangi bir şekilde ücret çıkmasına sebep olmayacaktır. Destek ekibi tarafından size ulaştırıldıktan sonra alışveriş yapabilmenize hemen olanak tanımaktadır. Vadeli bir işlem değil tamamen peşin şekilde ödeme yapabileceğiniz güvenilir bir sanal ödeme yöntemidir. Yapacağınız bu işlemlerde kartlar vasıtası ile kesinlikle ad soyad bilginize ulaşılmaz ve güvenlik alternatifiniz en üst düzeye çekilir.

PAYKASA SATIN AL İŞLEMİ NASIL YAPILIR

 Paykasa ne işe yarar sorusuna vereceğimiz cevap; güvenli ve seri bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlar diyebiliriz. Size gönderilen ve bulunması açısından mümkün olmayan, tamamen rastlantısal rakamlardan oluşmuş 16 haneli e-pin bütün alışverişlerinizde sizlere güven teşkil edecektir. Özellikle güvenmediğiniz sitelerde, bahis sitelerinde, oyun platformlarında Paykasa ile güvenilir bir şekilde alışveriş ve ödemeler yapabilirsiniz. Sektör olarak fark yaşamadan anlaşmalı olan bir sitedeyseniz sadece yapmanız gereken kart şifreniz olan 16 haneli rakamı girerek alışverişi tamamlamaktır. Paykasa kart satın almak için sitemize girdiğinizde Paykasa satın al butonunu kullanarak, gerekli işlemleri yapıp karta sahip olabilirsiniz.

Paykasa ne işe yarar dediğimizde cevap olarak; Paykasa avantaj kapılarını sonuna kadar açıyor diyebiliriz. Bu kart sayesinde sadece bazı sitelerde ve platformlarda değil anlaşma sağlanmış on binlerce internet mağazasında da işlemlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu kart ile hizmet veren sitelerin sayısı her geçen gün hızla artmaktadır. Paykasa almakla ne kadar isabetli bir karar verdiğinizi sitemize girdiğinizde anlayacaksınız. Yapacağınız herhangi bir online alışverişte bol bol indirim veya bonus kazanma fırsatları size alış veriş keyfini doruklarda yaşatacak.

Paykasa’nın güvenli olup olmadığı hakkında düşünen çok sayıda kişi olabilir. Bunun nedeni ise ülkemizde yeni hizmete girmiş olmasıdır. Ayrıca internet üzerinde çok sayıda dolandırıcılık işlemleri olduğu için bu şekilde düşünebilirsiniz. Ancak köklü ve sağlam bir kuruluş olmakla beraber Paykasa uzun süredir hizmet veriyor. Bunlara ek olarak Paykasa sizlere güvenliğiniz açısından hiçbir şekilde 3.şahıslarla bilgilerinizin paylaşılmamasını vaat ediyor.

Paykasa ne amaçla kullanılır diye merak edip araştırma yapan pek çok insan var. PAYKASA Kredi kartından daha güvenli ve avantajlı ödeme yöntemi sayesinde, gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa kullanarak parayla uğraşmak, internet üzerinden bir ürün alırken kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak gibi dertlerden kurtulabilirsiniz. Hatta ve hatta kredi kartından kat kat güvenli olarak ödeme işlemleri yapabilirsiniz. Paykasa sanal kartlar sayesinde ödemeleriniz karşı tarafa iletilir ve hiçbir bilginizi girme zorunluluğu olmadan ışık hızıyla son derece güvenilir işlemler yapabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın