, ,

Paykasa artık sizlerle

Paykasa Kart Olanakları

Paykasa alışveriş sitelerinde başlayan bir akımdır. Bu sistem kredi kartlarının bile pabucunu dama atmış bulunmaktadır. Peki bu kartı kredi kartlarından ayıran özellik nedir?

Alışveriş sitelerinde kredi kartımızın bilgilerini kimlerle paylaşıyoruz bilmiyoruz. Bu kart bu derdi ortadan kaldırıyor. İlk duyduğunuzda ilginç gelebilir. Ancak bu kart size, kişisel ve özel bilgilerinizi gizli tutma imkanı sağlıyor. Kredi kartı devri bu sayede kapanıyor. Artık alışverişlerde Paykasa sistemi devri başlıyor. Peki bu karta nasıl sahip olacaksınız? Çok basit. Hemen buraya tıklayarak kendinize uygun Paykasa kartı temin edebilirsiniz. Paykasa kart daha bir çok imkan sunuyor. Bu imkanlardan yararlanabilmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Paykasa Kart Nasıl Bozdurulur?

Paykasa kart bozdurma işlemi neredeyse kart almakla aynı doğrultuda gerçekleşmektedir. Satın alma işlemi, paranızın karşılığında Paykasa kart temin etme işlemiyken, diğer işlem elinizde bulunan kartı nakit olarak çevirmekle alakalıdır. Bu işlemi yapmak için bir çok neden olabilir. Daha önceden aldığınız ancak kullanmadığınız bir kartı bozdurabilirsiniz. Ya da çeşitli nedenlerden dolayı almış olduğunuz bir ödeme sonucunda kart bozdurma işlemi yapmak isteyebilirsiniz. Paykasa Bozdurma işlemi güncel dolar kuru üzerinden yapılır ve bu konuda herhangi bir problem ve kayıp yaşamazsınız. Bir nevi döviz bozdurma işlemi ile aynı kefeye koyulabilir.

Bizim dışımızda Paykasa kart bozdurmak için seçeceğiniz site büyük ihtimalle kart satışı da yapıyordur. Bu noktada ise dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, tercih ettiğiniz sitenin güvenilir bir adres olmasıdır. Bu işlem için gerekli olan bilgilerinizi biliyor olmanız gerekmektedir. Bu bilgiler arasında 16 haneli e-pin kodunuz, 3 haneli CCV kodu ve kullanım tercihleri yer almaktadır. Kart fiyatınızı ve ödemeyi hangi kanal yöntemiyle aldığınızı belirtmeniz gerekmektedir. Hizmeti almak istediğiniz sitenin ödeme yöntemleri arasında size uygun olan yöntemin bulunmaması tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bir şeydir. Bu nedenle işlemi tamamlamadan ödeme yöntemleri hakkında bilgi almanızda fayda vardır. Paykasa kart bozumu yapabileceğiniz güvenli bir adres olmaktan gurur duyuyoruz.

Paykasa kart bozumu için kart bilgilerinizi bilmeniz gerekmektedir. Kart bilgilerinizi bozum işlemi için bize ilettiğiniz takdirde 3 ila 5 dakika arası süren bir onay süreci başlayacaktır.

Onay işleminden sonra doğrulanan kart bilgileriniz neticesinde güncel EURO kuru üzerinden tutar hesaplanır ve ödeme bilgileriniz talep edilir. İsterseniz hesap numaranızı veya IBAN numaranızı verebilir, bu sayede mevduat ya da kredi kartı hesabınıza ödeme gerçekleştirilir. Eft yöntemiyle aktarılan tutarın, havale yapılmaması takdirde hafta sonu ve mesai saatleri haricinde bir sonraki güne alınabileceğini unutmayınız. Paykasa kart bozdurma işlemi esnasında bu hususlar dikkat edilmesi gereken önemli ayrıntılardır. Güvenli, hızlı ve kaliteli bir işlem için bizi tercih edebilirsiniz.

Resmi Reseller güvencesi ve Loya Kart kalitesiyle Paykasa kart satışlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. Paykasa kodunu sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla temin edebilir güvenli bir şekilde alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Pin değerleri:

10 euro paykasa

20 euro paykasa

50 euro paykasa

100 euro paykasa

250 euro paykasa

500 euro paykasa

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın