, ,

Ödemelerde Güvenli Kart Paykasa Kart Dönemi

Kredi kartı, EFT, banka havalesi ve mobil ödeme seçenekleriyle de paykasa kart satın almak Paykasabizde.com firması aracılığıyla artık mümkün, sizin güvenliğiniz adına her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür.

Dünya genelinde yoğun bir şekilde kullanılan sanal para kartları, ödemelerde güveni sağlıyor olmasından dolayı, gelecekte çok daha yoğun bir şekilde kullanılacağı ön görülmektedir. Özellikle oyun sitelerinde ki hesaplara para aktarımlarında kullanılan bu kartlar sayesinde, kredi kartı ya da banka hesaplarınızı kullanmanıza gerek kalmıyor. Üstelik kimlik bilgilerinizin de olmaması, alışverişleri daha güvenli yapmanızı sağlıyor ve her anlamda ödemelerinizi rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. Sanal para kartları belirli miktarlarda olması nedeni ile bu kart miktarının üzerinde ödeme yapmamış oluyorsunuz. Alışverişlerde de kullanılan bu kart içerisinde, en fazla tercih edileni ise paykasa kartı olmaktadır. Özel olarak kodlanmış olan pin kodu ile alışveriş yani para aktarımı yapabildiğiniz için, ödemelerde kolaylık dönemini yaşayabiliyorsunuz.

Kırılmaz pin koduna tanımlanmış olan miktarlara göre para ödemesi yapabildiğiniz için, başkası tarafından alınmasının da mümkün olmamasından dolayı, her anlamda avantajı elde etmiş oluyorsunuz. Çünkü 16 haneden oluşan bu kartlarda, her numara denense dahi, kartın miktarının dabilinmesi gerekmektedir. 20’ye yakın miktarlarda kart bedellerinin olmasından dolayı, imkansız bir hale gelen pin kodları, güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Artık paykasa al için İngiltere’de bulunan finans kurumlarını kullanmanıza gerek olmadan, direk olarak www.paykasabizde.com sitesinden 7/24 pin kodu alabiliyorsunuz. Türkiye’nin resmi satış sitesi olmasından dolayı, 10 euro paykasa ile başlayan ve istediğiniz miktarlarda kartlar bulabileceğiniz için, rahatlıkla site üzerinden paykasa al yapabilirsiniz. Böylelikle paykasa kart ile sizde ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

kadin-magaz

Kredi Kartı Kullanmadan Riskleri Ortadan Kaldırmanın Yeni Yolu Paykasa

İnternetten alışverişin hem hesaplı olduğu, hem de yaygınlaştığı bu dönemde kredi kartına sahip olamayanlar maalesef ki alışveriş yapamamaktan yakınmaktadırlar. Tüm sorunlarınızı tek tıkla giderecek olan paykasa sayesinde artık sizlerde internetten özgürce alışveriş yapabileceksiniz.

Tüketicinin yanında olan ve ona kolaylıklar sunan paykasa ile internetten alışveriş yapabileceğiniz gibi, oyunlarda satın alabileceksiniz. Peki, nedir bu paykasa? Paykasa, sizin sahip olabileceğiniz internetten alışveriş yaparken kredi kartı gibi kullanabileceğiniz ön ödemeli bir kart olarak adlandırılabilir.

Siz bu kartın içerisine dilediğiniz miktarda para yatırabilmektesiniz. Bu karta yatıracak olduğunuz euro sayesinde yurt dışı sitelerden de kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. Kartınıza isterseniz siz, isterseniz sizin dışında başkaları tarafından da para yatırılabilir.

Üstelik yatırılan euro şeklinde ki paranızı paykasa bozdurma güvencesi ile zarar etmeden de nakde çevirerek dilediğiniz zaman kendi banka hesabınıza bu parayı aktarabilirsiniz. Paykasa satın al işlemleri internet sitesi üzerinden online olarak yapılabilmektedir. Bu hizmetten dileyen herkes faydalanabilmektedir. Kredi kartı olup, içerisinde yüklü miktarlarda limiti bulunanlar da internetten alışveriş yaparken tereddütler yaşamaktadır.

İndirimli ürün alarak kar elde edeyim diye hesaplarken, siteye girmiş olduğu kart bilgileri kopyalanıp, limitinde ki tüm para çekilerek dolandırılma endişesi yaşamaktadırlar. Paykasa ile tüm güvenli sitelerde gönül rahatlığı ile alışveriş yapmak mümkündür. İnternetten yapılan tüm ödemeli işlemleriniz paykasa ile artık güvende. Sizede alışverişin ve indirimi yakalamış olmanın mutluluğu kalacak.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın