, ,

Loya Kart Güvencesiyle Paykasa Satın Al

1700528

Paykasa Nedir?

Paykasa, internet ortamında yapılan alışverişlerin daha güvenli hale gelmesini sağlıyor. Öyle ki online alışveriş sistemlerinde yapılan alışverişlerde genellikle kredi kartı kullanılmaktadır. Ancak bu kullanım beraberinde güvensizlik ortamı da getiriyor. Bunun nedeni kredi kartı ile birlikte güvenliğiniz açısından sorun oluşturabilecek bilgileri; kart güvenlik numarası, son kullanım tarihi gibi bilgileri paylaşmak zorunda olduğunuzdur. Artık bu sorunlar sorun olmaktan Paykasa ile çıkıyor.

Paykasa Al ve Paykasa Bozdur İşlemleri LoyaKart’da

Paykasa al konusunda Paykasa hizmeti veren güvenilir adres bulmak sizler açısından problem teşkil edebilir. Ancak bu durum Loya kart hizmetleri tarafından ortadan kaldırılıyor. Loya kart sizlere tamamen güvenli ortamlar oluşturup, hiç bir sorun teşkil etmeyecek vaziyetler yaratıyor. Siz değerli müşterilerin güvenliğini ilke edinen Paykasabizde, aynı zamanda hızlı ve kolay alışveriş imkanı sunuyor.

Online alışveriş sistemlerinin güvenliğinden endişe duyanlar bu yönteme yönelip Paykasabizde ile alışveriş yapıyorlar. Aynı zamanda güvenilir bir ekip olan Loya Kart ekibi, aylık olarak verilerini güncellemekte ve hata payını en aza indirgemekte. Tutulan verilere göre bu hizmetten yararlanan illerin başında Bursa geliyor. Bursa Paykasa al konusunda oldukça titiz ve bilinçli davranıyor. Bu illeri sıralamada İzmir ve İstanbul takip ediyor. İzmir Paykasa al ve İstanbul Paykasa al konusunda en bilinçli iller olarak göze çarpıyor. Bu durum da gelişmişliğin en yüksek seviyelerde olduğu illerin online alışverişlerde Paykasa hizmeti kullandığını gösteriyor.

Paykasa Fiyatları

LoyaKart aynı zamanda sadece paykasa alım işlemleriyle sınırlı bir hizmet vermiyor. Bunun yanında Paykasa bozum, Paykasa kredi kartı ve Paykasa mobil ödeme seçenekleriylede hizmette bulunuyor. Paykasa bozdur konusunda yapabilecekleriniz sizlere bir kez daha bu sistemin ne kadar güvenilir olduğunu ve müşteri memnuniyetine ne kadar dikkat ettiğini gösteriyor. Bu konuda; elinizde bulunan herhangi bir 16 haneli koda sahip Paykasa kart varsa ve eğer bu kartı kullanmıyorsanız içerisinde bulunan bakiyeyi nakit olarak alabilirsiniz. Paykasa bozdur işlemiyle bakiyeniz güncel Euro kurları baz alınarak hesaplanır ve dilerseniz TL olarak dilerseniz de Euro olarak sizlere aktarılır. Bu işlem müşteri mağduriyetini 0 (sıfır) a indiriyor.

Paykasa fiyatları güncel Euro kurlarına göre hesaplanmaktadır. Bu işlem her değişimde uygulanmaktadır. Böylece Paykasa fiyatı sürekli değişime uğramaktadır. Bünyesinde farklı fiyat avantajları bulunan LoyaKart, aynı zamanda en çok tercih edilen, oldukça güvenilir ve kurumsal bir şirkettir. Öyle ki internet üzerinde bulunan bir çok dolandırıcı siteye karşın gerekli bütün Paykasa bayi evraklarIna ve belgelerine sahiptir. Aynı zamanda Güvenli paykasa al işlemlerinde SSL sertifikaları ile siber saldırı durumlarında müşterilerini koruyan paykasabizde.com, Paykasa Reseller Sistesi’dir. Bu durum da bu firmanın oldukça güvenilir olduğunu göstermektedir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan paykasabizde, herhangi bir olumsuzlukta ödemenizi geri iade etmektedir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın