, , , ,

İnternet Alışverişlerinde Paykasa

Online alışverişlerin vazgeçilmez ödeme seçeneği haline gelen ön ödeme seçeneği Paykasa kart ile artık daha da güvenli olarak karşımıza çıkmaktadır . Ülkemizde yaygın bir ödeme seçeneği olarak kullanılan ön ödeme seçeneği kullanıcılarına güvenli alışveriş için imkan tanımakta.Özel bir algoritma kullanılarak güvenlik seviyesi geliştirilmiş olan Paykasa kart sizlere sorunsuz ödemelerin kapısını açmakta.

paykasa

Paykasa kartınızı sitemize giriş yapılarak satın alabilirsiniz. Paykasa  kartınızı satın alırken bakiye ve kullanım bilgileri için canlı destek sistemimizden de faydalanabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz bakiyeyi satın aldıktan sonra dilerseniz tarafınıza kullanım bilgileri mail ortamında da gönderilebilir. Satın alınan bakiye tutarında mail adresinize Paykasa kartınıza ait pin ve güvenlik kodları gönderilerek kullanıma aktifleştirilir. Kullanımı oldukça basit olan Paykasa kartınızı doyasıya harcayabilirsiniz. Birçok oyun kanalı ve satış sitesinde de hiç bir bilgi paylaşmadan kullanabileceğiniz sanal kartınız güvenlik sorunları yaşamadan hızlı ve kolay kullanım imkanı ile sizlere hizmet vermekte.

Zaman ve efordan harcamaktan sizi kurtaran internetten alışveriş sisteminin en güvenilir yolu ön ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Paykasa kartınız basit yöntemler ile sahip olabileceğiniz bir sanal karttır. Özellikle internetten alışverişlerden çekinen insanlar ve bu nimetlerden yararlanamayan kişilerce tercih edilen ve oldukça yaygınlaşan Paykasa kart güvenilir bir seçenek olduğundan sizinde ilk tercihiniz haline gelecektir. Paykasa kartınızı satın aldıktan sonra alışveriş yaptığınız internet sitesinde ödemeler kısmındaki bölüme tarafınıza iletilen pin ve kodları kullanarak size yönlendirmelerde bulunacak olan ön ödeme seçenekleri ile kartınıza ait bilgileri sırasıyla girmeniz yeterli olacaktır

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın