, ,

Hem güvenli hem pratik paykasa kart

Hem güvenli, hem de pratik paykasa sistemi ile internet genelinde içiniz her zaman rahat şekilde ödemelerinizi, para gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Güvenli paykasa sisteminde hackerların ulaşamadığı çok özel bir pin numarası bulunduğunu belirtelim. Pin numarası 16 haneden oluşmaktadır. Bu numaralar son derece özel bir alforitma sistemi ile oluşmaktadır. Kopyalanmaz ve Taklit edilemezler. Korunma özelliğinin bir etkisi de sadece kart kullancınısı tarafından bilinmesidir. Paykasa kart alınarak içindeki kontür tarzı ödeme miktarı kadar ödemeler yapılabilmektedir. Bu kartlar her zaman tek kullanımlıktır.

Paykasa satın al işlemlerini nerede yapacaksınız? Bu sorunun yanıtı internet siteleridir. Ancak siteleri seçerken dikkat edilmesi gereken nokta, paykasa üreticisi firmanın özel yetkisinin alınmış olması ve orijinal kart sistemlerinin satılıyor olmasıdır. Sitemiz bu anlamda yetkili ve izinli bir sitedir. Güvenebilirsiniz. Öte yandan ucuz paykasa kart satışımız olduğunu da önemle belirtmek isteriz. Kartların belirlenmiş olması ve 10 eurodan başlayarak büyüyen  kartlarımız üzerinde çok az eksta ücret almaktayız. Bunu belirlerken tamamen alıcılarımızın bütçesini düşünmekteyiz.

Kart bozdurma işlemlerimizde de aynı durum geçerlidir. Bozdurma komisyonlarımız son derece düşüktür. Mümkün olduğu kadar sizi korumaya ve kar etmenize amaçlamaktayız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın