Yazılar

, , , , , , ,

Paykasa Bizde Yeni Yıl Tebriği

paykasabizde.com

Loyakart bünyesinde online paykasa satışı yapmakta olan www.paykasabizde.com olarak 2018 yılının sizlere sağlık , mutluluk ve başarı getirmesini temenni ederiz.

, , , , , , , ,

Paykasa Reseller

Loya Kart Bilişim Hizmetleri web sayfası olan www.paykasabizde.com  Resmi Paykasa Satış Reselleridir.

,

Değerli www.paykasabizde.com Müşterileri

paykasa kart hizmetler,

Sevgili Loya kart bünyesinde Paykasa kart satışı yapan www.paykasabizde.com müşterileri; malum havalar soğudu ve Ülkemiz d eçoğu bölgede kar yağışı etkisini artırdı. Kar yağışı ve soğuk hava ile birlikte buzlanma ve gizli buzlanma da artık görülmeye illaki başlanacaktır.Gerek kendi gerekse başkalarının can güvenliği için araçlarımızın mutlaka kış mevsimine göre donanımlarını eksik etmeyelim.Bana bir şey olmaz demeyin çünkü herkes sabah bu sözle yola çıkıyor ve nica kazalar yaşanıyor, dolayısı ile trafik kurallarına uyalım.

, , , ,

Ucuz Paykasa Al

paykasa almak

UCUZ PAYKASA LOYA’DAN ALINIR

Sizlerin de bildiği gibi Paykasa ön ödemeli sanal karttır. Tek kullanımlık özelliği sayesinde hiç bir güvenlik problemi barındırmaz. Paykasa satın aldıktan sonra sizlere verilen 16 haneli e-pin ile tek tık hızında alışverişler yapabilirsiniz. Güvenle ve keyifle yaptığınız bu alışverişler hayatınızı daha da kolaylaştıracak. Peki paykasa hizmetini nereden alabilirim? Ucuz paykasa nereden alınır? Bu tip sorularınız varsa adresiniz belli: Loya Kart hizmetleri.

Paykasa kart kullanımı oldukça basittir. Yapacağınız alışverişlerde ödeme yöntemini Paykasa olarak seçiyorsunuz ve 16 haneli e-pini girip işlemi tamamlıyorsunuz. Böylece bir kaç saniye içerisinde alışveriş tamamlanıyor.

Paykasa imkanlarından yararlanmak istiyorsanız ve bu hizmeti daha ucuza almak istiyorsanız gireceğiniz tek site LoyaKart olmalı. Bu site ucuz paykasa seçenekleri ile müşterilerine devamlı hizmet sunmaktadır. Sitede bulunan Paykasa fiyatları sürekli olarak güncel Euro kurları üzerinden güncellenmektedir. Bu sayede müşterileri hiç bir zaman mağduriyet yaşamamaktadır.

Güvenilir paykasa ve ucuz paykasa hizmeti sunmaktan memnuniyet duyduğunu dile getiren bu firma gün içerisinde binlerce kullanıcının tercihi oluyor. Ucuz Paykasa fiyatları bu siteden alışveriş yapan müşterilerin bütçelerine dost oluyor. Yüksek fiyatlara bu hizmeti vermek yerine müşterilerine en uygun olan fiyatları belirleyip satışa sunuyorlar. Ucuz Paykasa hizmeti almak için en doğru adreslerden biri olan bu site gerçek anlamda kalitenin ne anlama geldiğini çok iyi biliyor. Bu doğrultuda yaptıkları değişiklikler ve geliştirmeler Paykasa satışının ne kadar ciddi ve titiz yapıldığını gösteriyor.

Paykasa satın al butonları oldukça kullanışlı olan sitenin bir diğer özelliği ise müşterilerini yormamasıdır. Piyasada bulunan diğer sitelere göre daha kullanışlıdır ve karmaşık değildir. İsteyen aradığını saniyeler içerisinde bulabilir burada. Aynı zamanda firmanın sitesi üzerinde bulunan 7/24 canlı destek hattı her türlü sorularına yanıt vermektedir. Kafanıza takılan ve işin içinden çıkamadığınız zamanlarda destek hattına başvurabilir, en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Piyasada mevcut olan diğer sitelerin Paykasa fiyatlarını karşılaştırdığınızda ucuz Paykasa fiyatlarının Loya Kart tarafından sizlere sunulduğunu göreceksiniz. Site üzerinde bulabileceğiniz tecrübe kayıtları ve daha öncelerden paylaşılmış bilgilendirme yazıları aklınızdaki tüm soru işaretlerine çözüm olacak. Paykasa al güvende kal! Paykasa sizlere güven ve hız sunuyor. Sizde hemen bir Paykasa alarak rahat rahat, keyifli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

, , ,

Paykasa İşlemleri Burada Yapılır

paykasa

En Kapsamlı Paykasa İşlemleri Burada Yapılır

Online alışverişlerin nabzını tutan ön ödemeli kart Paykasa, son zamanların en çok dikkat çeken sanal kartıdır. Paykasa ile yapabileceklerinizin sınırının olmaması, sizlere farklı kullanım alanları tanımaktadır. Siz de kendinize uyan bakiyeli Paykasa kartı satın alabilir ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Bunun için tavsiyemiz olan Loya Ön Ödemeli Kart Hizmetleri’ni tercih edebilirsiniz. İşini son derece kaliteli bir şekilde yapan, her zaman müşteri memnuniyetine dikkat eden bir firma olarak tüm Paykasa işlemlerinizi yapacaktır. Artık Paykasa satın almak veya bozdurmak için farklı bir satış noktası aramanıza hiç gerek yok. Bu firma ile tanıştıktan sonra uygun ve ucuz fiyatlardan Paykasa almaya başlayacaksınız.

Paykasa satış noktası olarak bu adres sadece Paykasa satışını değil, aynı zamanda Paykasa bozumunu da yapmaktadır. Paykasa bozdurmanın tek adresi olarak faaliyetlerine devam eden bu firma, artık tam değerinde bozum yaparak sizleri zarara uğratmıyor. Sanal kartınızın güncel karşılığı neyse, anında hesaplarınıza yüklüyor. Bu kadar kaliteli hizmet veren bir firma varken farklı firmalara dolandırılmak hiç akıl karı durmuyor. Artık Paykasa bozdurabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir adres bulunuyor. Tercih ettiğiniz anda çok doğru bir firmayı seçtiğinizi anlayacaksınız. Paykasa ana bayii olarak faaliyetlerine devam eden bu adres, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, Paykasa’nın en iyi temsilcilerinden biri olan ve her zaman ucuz Paykasa fiyatları barındıran bir firmadır. Kurumsal Paykasa firması olarak sizlere her konuda sınırsız hizmetler vermektedir.

İşte tam bu noktada devreye burası giriyor ve sizlere güvenli Paykasa satışı yapıyor. Artık paranız boşa gitmeyecek ve Paykasa resmi reselleri olan bu firma sayesinde güvenle Paykasa satın alabilecek ve bozdurabileceksiniz. Büyük bir memnuniyet duyacağınız bu firma sayesinde bundan sonra internet alışverişlerinden korkmanıza hiç gerek yok. Hemen siz de iletişime geçin ve alanının en iyi Paykasa firması ile alışveriş yapın.

, , , , ,

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır ?

paykasa bozdurma

Günümüz dünyasında neredeyse her türlü iş ve işlemin merkezi haline gelen internet, alışverişin de odak noktası haline gelmiştir. Alışverişin internet ortamında rahat olması, bireylerin aradıklarına çok kolay biçimde erişebilmeleri ve seçeneklerin geniş bir yelpaze oluşturması gibi faktörlere bağlı olarak internet üzerinden alışveriş yapmak daha cazip hale gelmiştir.

Kolayca bulunabilen ürünlere sunulan ödeme kolaylığının yanında adrese teslim şeklinde sunulan avantajlar, internet üzerinden alışveriş yapanların sayısını günden güne artırmaktadır. İşte bu şekilde sanal alışveriş esnasında kullanılan Paykasa kart ile alışverişler daha kolay ve güvenilir hale gelmiştir. Paykasa nasıl kullanılır ? diye merak edenlere bu kartın tek kullanımlık olduğunu ve sanal alışverişlerde güvenirliği üst düzeye çıkardığını söylemek yerinde olacaktır.

paykasa

Bu kart ön ödeme sistemli olup bir kez kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirmektedir. Kart, alışveriş işlemi gerçekleştikten sonra otomatik olarak kendini imha etmekte ve güvenirliği artırmaktadır. Paykasa nasıl kullanılır ? sorusuna verilecek bir başka yanıt da karttaki meblağın tamamının kullanılmasının gerekliliğini haberdar olmalarıdır. Çünkü kart tek kullanımlık olduğu için alışveriş sonrası kartta kalan tutar kartla birlikte imha olmaktadır.

Kredi kart bilgileri sanal ortamda paylaşmak istemeyenlerin, hızlı ve güvenilir alışveriş yapmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu bu sistem uzun zamandır Avrupa’da uygulanıyordu. Ülkemizde de popülerliliği her geçen gün artan bu istemin kullanıcıları, alışverişlerini güvenli olarak yapmanın verdiği huzurla bu sisteme başvurmaktadır. Kontör yükleme sistemine benzeyen bu sistemde kullanıcılar kendilerine verilen kodu alışveriş esnasında kullanarak tek seferlik işlem gerçekleştiriyorlar ve yapılan işlem sonrası kart işlerliğini yitiriyor. Karta dair en çok merak edilen ise Paykasa nasıl kullanılır ? sorusudur. 10, 20, 25, 50, 100, 200 ve 250 Euroluk birimleri bulunan kartlardan birine satın alarak işlemin ilk adımı atılıyor. Daha sonra alışveriş yapacağınız sitede sizden istenen kart numarası kısmına paykasa kartınıza ait pin kodunu giriyorsunuz ve işleme devam ederek alışverişinizi yapıyorsunuz.

, , , , ,

Nasıl Paykasa Kart Alınır?

paykasa kart

Bir tür online ödeme sistemi olan Paykasa sistemi, ödeme konusunda alışveriş tutkunlarına büyük kolaylıklar ve güvenirlik sağladığından günden güne kullanımı artmakta ve “Paykasa Nasıl Alınır?” sorusuna yanıt arayanların sayısı günden güne artmaktadır.

İngiltere merkezli olan bu sistemde kart sahibi olmak birkaç dakikalık çok kolay bir işlemle gerçekleşmektedir. Merkez firma tarafından onaylanmış ve öngörülmüş bir firmaya başvuru yaparak kart sahibi olunabilmektedir. Canlı destek hatları ile de anlık işlemler, yüklemeler yapılabilmektedir. Ödemler ise ister kişinin banka hesabından alınmakta isterse de havale seçeneği sunulmaktadır ve anlık gerçekleştirilmektedir.

paykasa

 

Paykasa Nasıl Alınır ?
Kolayca bulunabilen ürünlere sunulan ödeme kolaylığının yanında adrese teslim şeklinde sunulan avantajlar, internet üzerinden alışveriş yapanların sayısını günden güne artırmaktadır. İşte bu şekilde sanal alışveriş esnasında kullanılan Paykasa kart ile alışverişler daha kolay ve güvenilir hale gelmiştir. Bu da “Paykasa Nasıl Alınır?” sorusunu gündeme getirmektedir. Bu kart ön ödeme sistemli olup bir kez kullanıldıktan sonra geçerliliğini yitirmektedir. Kart, alışveriş işlemi gerçekleştikten sonra otomatik olarak kendini imha etmekte ve güvenirliği artırmaktadır.

Paykasa Nasıl Alınır?” sorusu en çok da kredi kart bilgileri sanal ortamda paylaşmak istemeyenlerin, hızlı ve güvenilir alışveriş yapmak isteyenlerin merak ettiği bir noktadır. Bu sistem uzun zamandır Avrupa’da uygulanıyordu. Ülkemizde de popülerliliği her geçen gün artan bu istemin kullanıcıları, alışverişlerini güvenli olarak yapmanın verdiği huzurla bu sisteme başvurmaktadır. Kontör yükleme sistemine benzeyen bu sistemde kullanıcılar kendilerine verilen kodu alışveriş esnasında kullanarak tek seferlik işlem gerçekleştiriyorlar ve yapılan işlem sonrası kart işlerliğini yitiriyor.

, , , , ,

Paykasa Kart Satın Alma

paykasa logo resmim

Sanal alışveriş sitelerinde, hizmet alanlarında, oyun sitelerinde ya da uygulama alımlarında kullanılan paykasa, PİN koduna sahiptir. Bu kod, her kart için ayrı şekilde üretilmekte olup üreticiler tarafından dahi bilinmemektedir. Bu nedenle güvenlik düzeyinin en üst seviyede olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Paykasa kart ile yapacağınız alışverişlerden sonra gönül rahatlığıyla ürünlerinizin adresinize teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

Birçok alanda geçerli olması, güven noktasında en iyisini sunması gibi ayrıcalıklara sahip olan paykasa, en iyi şekilde işlem yapmak ve güvende kalarak alışveriş yapmanın keyfini çıkartmak için ideal seçeneklerden biridir. Sitemizden sipariş verme seçenekleri hakkında bilgi alabilir, kartın kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

paykasa

Paykasa Kart

İhtiyaçların giderilmesinde yardımcı olan ve sanal alışverişleri en kolay hale getiren bir sistemden yararlanmak isteyenler için önerilebilecek en güzel ödeme yöntemlerinden biri de paykasa ödeme yöntemidir. Bu ödeme yöntemi ile internet dünyasından alışveriş yaparken güvende kalmak çok daha rahattır. Bu nedenle her geçen gün daha da yaygın bir halde kullanıldığını söylemekte herhangi bir yanlışlık olmayacaktır. Paykasa, tek sefer kullanılabilen ve kullanımdan sonra da kendini imha eden bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde, kullanıcılar herhangi bir şekilde risk altına girmeden alışverişlerini gerçekleştirmektedirler. Kullanım kolaylıklarına sahip olmasının yanında bir de bayiliklerinden de hızlı bir şekilde temin edilebilen paykasa kart, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz ödeme yöntemlerini sizlere sunacaktır.

Paykasa Kart Satın Alma

Paykasa kart satışı gerçekleştirdiğimiz paykasabizde.com sitemiz üzerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. 7/24 canlı destek hizmeti veren müşteri temsilcilerimizle görüşerek anında dilediğiniz miktarda ucuz Paykasa kart satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart satın alma işlemi çok kolay ve %100 güvenli bir sistemdir. Bizlerle iletişime geçmeniz paykasa kart satın almak için yapmanız gerek tek şeydir.

, , , , ,

Elektronik Para Birimlerinden Paykasa

paykasa 50

Elektronik para birimleri neden popülerliğini yükseltmektedir? Bu önemli bir soru ve gündelik yaşantımızla doğrudan ilişkili bir soru. Aslına bakarsanız teknolojinin önemli bir getirisi olarak görülebilir. Bankalar veya merkez kuruluşlar tarafından denetlenmeyen veya denetleme konusunda daha az hassasiyet gösterilen para birimlerinin revaçta olmasına şaşırmamak gerekir.

Diğer taraftan mobil teknolojilerin gelişmesi nedeniyle elektronik para birimleri veya diğer adlandırmasıyla sanal para birimleri daha fazla önem kazanmıştır. Mobil cihazlardan yapılacak alışverişlerde bu para birimlerinin daha hızlı işleme imkan sunması sebebiyle sanal para birimleri insanlar tarafından daha fazla tercih edilebilmektedir. Bunun yanında en önemli durum, sanal para birimlerinin birçok hizmeti ve servisi desteklemesidir.

paykasa

Örneğin, yeni bir kart olan Paykasa, mobil hizmetlerin birçoğunu desteklediği için her geçen popülerliğini yükseltmektedir. Paykasa kartları bankaların sanal kredi kartlarıyla aynı işlevde görebilmek mümkün. Her nasıl bankalar müşterilerin internet üzerinden daha güvenli ve kolay bir biçimde alışveriş yapabilmelerini sağlıyorlarsa, Paykasa da benzer hizmeti sunmaktadır.

Mobil teknolojiler gelişmeye devam ettikçe sanal para birimlerine olan ilgi her geçen gün daha fazla artış gösterecektir. Bununla birlikte kullanıcının bir şeyler satın almasını kolaylaştıracak her türlü güvenli hizmet kullanıcılar tarafından kullanılmaya devam edilecektir.

Özellikle mobil oyun oynayan, Facebook üzerinden oyun oynayan veya bu gibi sosyal oyunlara meraklı olan kişiler oyun için ögeler satın almak istediklerinde bu tür sanal kredi kartlarını veya ön ödemeli kartları kullanmayı daha fazla düşünmektedirler. Siz de bu tür oyunlarda daha fazla vakit geçiriyorsanız bu tür sanal kredi kartlarını kullanmayı düşünmelisiniz. Hem güvenli hem de kolay alışverişin tadını çıkartarak, alışverişleri uzun süren işlemlerle gerçekleştirerek yapmaktan kurtulabilirsiniz.

, , , , ,

Paykasa Özellikleri Nelerdir?

paykasalar

Bütün dünyada artık hızla yayılan bu sistem özellikle kredi kartı kullanımından doğan birçok sorunu da ortadan kaldırmaktadır. Paykasa online alışveriş siteleri, online oyun siteleri ve İddia siteleri gibi birtakım sitelerde ön ödeme olarak kullanılan bir sistemdir. Bu sistemin sadece rakamların kodlamasıyla oluşturulması büyük bir güvenlik çerçevesi içerisinde yer almasını da sağlamaktadır.

Paykasa ödeme ile internet üzerinden yapılan tüm alışverişlerde %100 güvence içeren bir sistem oluşturulmuştur. Kredi kartlarında oluşan kişisel bilgiler, hesap bilgileri ve Kredi kartı numarası gibi birtakım açık oluşturacak hiçbir içerik bulunmaz. Ayrıca kişisel bilgilerinize ait olan bir içerik taşımaz. Sadece rakamlar ile oluşturulan bir sisteme sahip olan Paykasa da rakamları girmeniz yeterlidir. Bunun için Paykasa ödemeyi kabul eden online alışveriş siteleri ve oyun sitelerinde bu ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz kullanımdan sonra hiçbir şekilde içerisinde nakit kalmaz ve kart iptal olur. Bu sayede güvenlik açığı oluşturabilecek hiçbir özellik yer almaz.

paykasa

Paykasada sadece belirlediğiniz ve almak istediğiniz ya da ödemek istediğiniz miktarla ilgili yükleme yapılır ona göre belirlemeniz ve ona göre limit yüklemeniz gerekmektedir. Yani üzerine para üstü gibi bir şey söz konusu değildir. Paykasa almak için satış yapan sitelere girmenin ve belirlediğiniz miktarı sitenin hesabına yatırmanız sonucunda 5-10 dakika içerisinde size gelen 16 haneli pin kodu ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Ayrıca vazgeçmeniz halinde paranızın iadesini isteme imkanınız da bulunmaktadır. Paykasa ile oldukça güvenli pratik ve hızlı bir alışveriş imkanı oluşturabilmek mümkündür. Siz de Paykasa ile güvenli alışverişe başlamak için hemen bir sipariş verin ve sizde bu sistemi kullanmaya başlayın.